Práce na ropné plošině | informace o práci na ropné plošině, život na plošině
práce a život na ropné plošině

Jak napsat životopis

Vzhledem k tomu, že životopis je první věc, kterou agentura uvidí, měli byste jeho napsání věnovat patřičnou pozornost. Agentury dostávají desítky žádostí o zprostředkování práce na ropných plošinách denně, váš životopis by měl spňovat určité stylistické požadavky, aby neskončil v koši.

Myslím si že je tato informace naprosto jasná každému, kdo někdy životopis psal, nicméně radši to tu ještě zmíním. Svůj životopis byste měli upravit podle typu práce, o kterou máte zájem. Logicky tedy do životopisu, který posíláte na ropnou plošinu nebudete psát, že máte zkušenosti se stlaním postelí v hotelu, nebo prodáváním hamburgrů.

Samozřejmě pokud tyto zkušenosti máte, zmiňte je například ve výpisu zaměstnání, nicméně rozepište se důkladně o profesích, kde převažuje manuální a fyzická práce. O takové zaměstnance mají totiž na ropné plošině zájem.

Práce na ropné plošině | oil rig jobs | práce v zahraničí | oil industry jobs | ropné plošiny | ropný průmysl | zaměstnání

Co byste tedy v životopise měli zmínit?

Uvědomte si, že životopis má primární účel - dostat vás k pohovoru. Podle toho také postupujte, pokud se agentuře nebude líbit zpracování životopisu, skončí v koši. To je přesně to co nechcete.

Dobrý životopis prodává

Anglicky se životopis nazývá Curiculum vitae (z latiny), zkráceně CV, nebo také career resume. Dobrá angličtina je tedy pro napsání životopisu základním předpokladem.

Jak tedy životopis napsat?

První, co bude mít čitatel na očích, je přední strana životopisu. Ta by neměla čitatele odradit, měla by tedy být přehledná a stručná. Úplně nahoře tedy uveďte své kontaktní údaje, jako je jméno, adresa telefon email.

Jako druhý od

Dále v životopisu následují údaje o zaměstnání, chronologicky sestupně řazené. Jako

Práce na ropné plošině | nejoblíbenější stránky

Pracovní agentury

55129
55129

Seznam agentur, které se zabývají zprostředkováním práce na ropných plošinách a v ropném průmyslu. Většina z těchto agentur sídlí ve Velké Británii a ve Skotsku. O práci je někdy možné žádat přímo u ropné či vrtné společnosti, jindy pouze prostřednictvím ...

štítky : práce na ropné plošině, agentura, práce v zahraničí

Získání práce pro ropnou společnost je velice nesnadným úkolem. Zejména proto, že jsme pro těžní společnosti pořád ze zemí východního bloku, nejspíše v nás nemají velkou důvěru. Nicméně šance nejsou ztracené, a dnes je situace úplně jiná než byla před několika ...

štítky : ropné plošiny ,práce na ropné plošině, práce, zaměstnání, práce v zahraničí

Ropné plošiny potřebují ke svému správnému fungování a zajištění potřebné těžby několik desítek zaměstnanců. Existují ropné plošiny, kde je zaměstnáno jen několik desítek pracovníků, existují však mamutí kolosy, kde pracuje 300 lidí. Umíte si představit, že ...

štítky : ropné plošiny, pracovníci, zaměstnanci, práce na ropné plošině, práce v zahraničí